2025
Krāsu ballīte
Priecājoties par rudens krāsām un tuvojošos brīvlaiku, sarīkojām Krāsu ballīti. Katra klase saposās vienotā krāsā un paspilgtināja to ar dziesmām un dejām. Kura krāsa padara tavu rudeni krāsaināku?🍁🍂😊 Lasīt vairāk ... |
|
Dažādo kurpju diena
26.09.2025 26. septembrī ikviens ir aicināts iesaistīties sociālajā akcijā Dažādo kurpju diena, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni un iekļaujošu attieksmi pret cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, tai skaitā garīga rakstura traucējumiem, kā arī atbalstīt viņiem nepieciešamo pakalpojumu attīstību.
Tā ir iespēja ikdienas steigā apstāties un atgādināt sev un citiem mēs visi esam dažādi, bet ikviens ir vienlīdz vērtīgs un pelnījis sapratni, cieņu un iespēju būt daļai no sabiedrības. Arī mūsu skolas saime, atbalstot šo akciju, šodien ieradās dažādās kurpēs.
Vairāk informācijas https://cilveksnevisdiagnoze.lv/dazado-kurpju-diena/ |
Kategorijas
|
Arhīvs
2025 (2) 2021 (3) 2019 (1) 2018 (1) 2017 (1) 2016 (4) 2015 (3) |