piektdiena, 26. februāris, 2021
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pirmsskola
   
52517

Svētku laiks "Brīnumdārzā"
21.01.2015


                                                                               Svētku laiks "Brīnumdārzā"

Ar skujiņu smaržu, eglītes pušķošanu, piparkūku cepšanu un daudziem citiem darbiņiem mūsu iestādē atnāca gada vismīļākie svētki – Ziemassvētki. Svētki tika gaidīti ļoti svinīgā un sirsnīgā gaisotnē, lai mazās sirsniņas un arī visi pieaugušie noticētu Ziemassvētku brīnumam. Iestādes logi tika ietērpti snieg-pārsliņu virpulī, priekštelpā visus priecēja un ar savu smaržu vilināja piparkūkas, visas bērnudārza telpas tika sapostas svētku rotā. Pats galvenais mērķis bija svētku pasākums katrai grupiņai, kuram bērni un skolotājas gatavojās ar lielu prieku un no visas sirds.

„Zaķu” grupas bērni uzbūra ainiņas par pelēnu Ziemassvētkiem, „Rūķu” grupas mākslinieki dalījās ar rūķu gudrībām par svētku sagaidīšanas laiku, bet „Kaķu” grupas audzēkņi izrādīja ziemas pasaku par Kraukšķīti pēc M.Stārastes pasakas motīviem. Par savu centību, labajiem darbiņiem un čaklumu visi bērni saņēma arī Ziemassvētku vecīša dāvanas!

Gatavojoties svētkiem mēs izjutām lielu atsaucību un saņēmām jaukus pārsteigumus no bērnu vecākiem. Par to lielu PALDIES vēlamies teikt:  Švedu ģimenei( par gardo un noderīgo dāvinājumu bērniem), Elīnas Kanapeckas vecākiem (par liela izmēra pārsteigumu –sniegavīru), Vinetai Beļauniecei (par sniegpārslu virpuli „Brīnumdārzā”), Alvim Avotiņam, Ilmāram Bārbalam, Jūlijam Beļauniekam (par skaistajām eglītēm grupām), Stradiņu ģimenei (par atsaucību, sadarbību un pārsteigumu).

Arī „Brīnumdārza” darbinieku kolektīvam 2014. gada nogale izvērtās nedaudz savādāka kā citus gadus. Ar anketēšanas palīdzību mūsu iestādē tika noteikts „Gada darbinieks 2014” un vēl trīs apakšnominācijas: čaklākais, atsaucī-gākais un radošākais darbinieks. Apkopojot anketu rezultātus, 28. decembrī –mūsu iestādes darbinieku svētku pasākumā, vadītāja I.Krasnova sveica uzvarētā-jas: „Čaklākais darbinieks” – Anita Dundure, „Atsaucīgākais darbinieks”-Vanda Mincāne, „Radošākais darbinieks” – Anita Dundure, „Gada darbinieks- 2014”- Anita Dundure. Tika nolemts, ka šāda tradīcija ir jāturpina katru gadu.

Gaisma, kas nāk no svecēm un mirdzošām bērnu acīm, dod saredzēt to, kas parasti paliek apslēpts – pārsteigumu, brīnumu un sapņus. Lai Jums visiem skaists un veiksmīgs Jaunais 2015.gads!

PII „Brīnumdārzs” mūzikas skolotāja Judīte

   


 
      Atpakaļ
          Copyright © 2021, Izstrādātajs WebSoft.lv