ceturtdiena, 25. februāris, 2021
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pirmsskola
   
57158

„Nāc pie manis ciemoties!”
20.04.2015


„Nāc pie manis ciemoties!” 

Tuvojoties Lieldienām, 2.aprīl , Ļaudonas pagasta pirmsskolas izglītības iestādē ”Brīnumdārzs” notika pasākums „ Nāc pie manis ciemoties!”, veltīts vecvecākiem. Tieši vecvecāki nereti ir tie cilvēki, ar kuriem saistās skaistākās bērnības atmiņas. Cik nozīmīga gan ir nesteidzīga kopā būšana, klausoties vecmāmiņas bērnu dienu stāstos, darot ikdienišķus darbiņus kopā ar vectētiņu, vieds mierinājuma vārds, kad mazā sirsniņa iesāpas. Mēs no visas sirds priecājāmies par ikvienu, kurš bija atsaucies  ielūgumam un atnācis uz mūsu bērnu un iestādes darbinieku sagatavoto pasākumu.                                                             

Pasākumu atklāja iestādes vadītāja Ināra Krasnova, nedaudz iepazīstinot vecvecākus ar iestādes darbu. Turpinājumā ciemiņiem bija iespēja noskatīties trīs muzikālas izrādes savu mazbērnu sniegumā. „Zaķu” grupas jaunie aktieri pastāstīja stāstu par trīs kaķēnu piedzīvojumiem, „Rūķu” grupas mākslinieki izrādīja ludziņu par ežuka jauno katliņu, bet „Kaķu” grupas talantīgie bērni stāstīja pasaku par zaķīša mājiņu. Pasākumu Lieldienu noskaņās vadīja trīs personāži – Saimniece ( skolotāja Judīte), Zaķis (skolotāja Vita) un viltīgā Lapsa ( skolotāja Irita).                                                                 Bija patiess prieks skatīties kā mūsu viesi minēja mīklas, dziedāja dziesmas, kopā ar mazbērniem gāja rotaļās un dejoja. Bērni saviem vecvecākiem dāvināja arī pašu gatavotās dāvaniņas. Noslēgumā vecmāmiņām un vectētiņiem bija iespēja viesoties savu mazbērnu grupiņās. Katrā grupiņā vecvecāki tiek saukti citādāk-omīte, vecmāmiņa, babiņa, opis, opaps, vectētiņš utt. Taču vieno visus kopīgie atpūtas brīži, paveiktie darbi un interesantas sarunas.

Vēlamies teikt paldies visiem vecvecākiem, kas ieradās uz šo pasākumu, kā arī mīļi sveicinām tos vecvecākus, kas pienākumu un attāluma dēļ nevarēja ierasties. Gaidīsim Jūs citu gadu!

PII Brīnumdārzs mūzikas skolotāja Judīte Gūte


 
      Atpakaļ
          Copyright © 2021, Izstrādātajs WebSoft.lv