ceturtdiena, 25. februāris, 2021
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pirmsskola
   
58608

Ģimenes diena "Brīnumdārzā"
01.06.2015


                                                            Ģimenes diena "Brīnumdārzā''

Pavasaris atnāk ar krāsām, sauli un gaismu, tāpēc nav nejaušība, ka Ģimenes dienu svin pavasarī. Ģimenes vārdam ir īpaša skaņa. Šim vārdam piemīt spēks, kuru caurvij bezgalīga mīlestība. Ejot cauri bērnībai, katru bērna soli pavada māmiņas un tēta mīļais skats. Fantastiska ir šī dzīvības ķēde:  mazais ķipars ar vienu roku turas pie tēta, ar otru pie māmiņas rokas.

15. maijā PII „Brīnumdārzs”  notika Ģimenes dienai veltīts pasākums. Uz šo notikumu tika aicinātas visas mūsu audzēkņu ģimenes. Pasākuma pirmajā daļā bērni sūtīja sveicienus savām ģimenēm ar dziesmām un dejām koncertā  „Vienīgi  Jums!”.  Koncerts šoreiz notika mazliet neierastā vietā  - iestādes pagalmā. Otrajā daļā visus priecēja un saliedēja sportiskās aktivitātes ar nosaukumu „Pavasarīgs sportiņš”. Katras grupas skolotājas savos rotaļlaukumos bija noorganizējušas dažādas aizraujošas sporta disciplīnas, kuras gan bērnos, gan vecākos radīja patiesu prieku. Vislielāko sajūsmu izraisīja kopējā ģimeņu stafete, kurā vecāki ar ķerru vizināja savus bērnus. Ģimenes dienas mērķis -piedalīties visiem un kopā ar bērniem jaukā noskaņā pavadīt pēcpusdienu  -  tika īstenots veiksmīgi. Par piedalīšanos šajā pasākumā visas ģimenes saņēma Pateicības rakstus no iestādes vadītājas. Pēc sportošanas notika neliels pikniks bērniem kopā ar vecākiem, kur varēja mieloties ar dažādiem gardumiem un pavadīt laiku sarunās.                          

Pateicamies visām ģimenēm, kuras piedalījās šajā pasākumā,  par atsaucību un jauki pavadīto Ģimenes dienas pēcpusdienu.

Mīlēsim savus bērnus patiesi, bez nosacījumiem, jo tā mēs palīdzēsim viņiem justies droši, pieņemtiem un novērtētiem. Un, augot pozitīvi emocionālā un mīlestības piepildītā gaisotnē, ikvienam bērnam radīsies sapratne par to, ka ĢIMENE IR VĒRTĪBA

 

Judīte Gūte, PII „Brīnumdārzs” mūzikas skolotāja

   


 
      Atpakaļ
          Copyright © 2021, Izstrādātajs WebSoft.lv