ceturtdiena, 25. februāris, 2021
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pirmsskola
   
52514

Aktivitātes "Brīnumdārzā"
28.02.2015


Aktivitātes „ Brīnumdārzā.”

Jaunā gada pirmie divi mēneši mūsu iestādē ir aizritējuši ļoti darbīgi.   23.janvārī PII „ Brīnumdārzs” notika vēl nebijis pasākums – jauno talantu parāde „ Ko tu proti?” Kas tad ir talants? Prasme saskatīt to, ko nesaskata citi, sadzirdēt to, ko nesadzird citi, saprast to, ko nesaprot citi… Piedalīties šajā pasākumā tika aicināti gan iestādes audzēkņi ar savām ģimenēm, gan darbinieki atklājot sevī kādu no talantiem: dziedāšanā, instrumentu spēlē, dejošanā, runas mākslā, tērpu demonstrēšanā, sportā un vingrošanā, triku rādīšanā, zīmēšanā u.c. jomās. Atsaucība bija ļoti liela gan no audzēkņu un viņu ģimeņu, gan darbinieku puses. Pasākumu atraktīvi vadīja pasaulē visjaukākais Karlsons (sk. D.Simsone) un Bokas jaunkundze ( sk. I. Barūkle). Mums atklājās vairāki līdz šim nezināmi talanti – tā saucamie „ klusie ūdeņi.” Redzējām gan uzstāšanos grupās, gan arī individuālos iznācienus. Paldies visiem dalībniekiem par nopietno gatavošanos šim pasākumam!

Skaistais un saulainais 30.janvāris bija veltīts ziemas sporta izpriecām. Pie bērniem bija ieradies viens no ziemas simboliem – Sniegavīrs ( sk. V.Venere). Sniegavīrs bija sagata-vojis dažādas  aktivitātes – stafetes ar ragaviņām, pazudušo cimdiņu meklēšanas labirints, atrakciju „ Trāpi mērķī!” u.c. Bērni visā iesaistījās ar interesi un prieku. Šī Ziemas sporta diena gan bērniem, gan pieaugušajiem izvērtās arī jautra un skanīga pateicoties mūzikas skolotājas Judītes akordeona spēlei visa pasākuma garumā. Noslēgumā Sniegavīrs visus apbalvoja ar īpaši šim notikumam veidotām medaļām.

13.februārī tika sumināti februāra mēneša jubilāri. Ciemos bija ieradies Pelēkais Vilks ( sk. I.Akmentiņa), kurš pastāstīja pasaku „ Trīs sivēntiņi.” Pelēkais Vilks vairs nevēlējās būt ļauns kā pasakā un bērni piekrita ar viņu draudzēties, dāvinot tam pašu gatavotas sirsniņas.

Šajā mēnesī sveicām 5 jubilārus: Lindu – 2 gadi, Lieni - 2 gadi, Paulu Esteri – 3 gadi, Itu – 3 gadi, Arvilu – 5 gadi. Divas šī mēneša jubilāres, kuras bija saslimušas, sveiksim marta mēneša jubilāru pasākumā. Turpinājumā sekoja Pelēkā Vilka sagatavotas jautras atrakcijas un rotaļas, kā arī neiztrūkstošā fotosesija.

Patreiz iestādē cītīgi gatavojamies Teātru svētkiem, kuri notiks ne tikai iestādes ietvaros, bet marta beigās uzņemsim ciemiņus arī no citām Madonas novada pirmsskolas izglītības iestādēm. Lai mums visiem jauks pavasara gaidīšanas laiks!

 

PII „ Brīnumdārzs”  mūzikas skolotāja Judīte

 

 

Ielādēju... 
      Atpakaļ
          Copyright © 2021, Izstrādātajs WebSoft.lv