ceturtdiena, 29. jūlijs, 2021
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
   
108537

Karjeras pasākums Praulienā.
18.10.2019


     18.oktobrī Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola skolēni devās karjeras nedēļas veltītajā  pasākumā uz Praulienas pamatskolu, lai uzzinātu kaut ko interesantu  par nākotnes profesijām.

Uz Praulienas pamatskolu bija atbraukuši Praulienas pamatskolas skolas absolventi - brāļi Valters un Roberts Gotlaufi, kas mums  īsumā  pastāstīja  kādu profesiju  viņi  ir  ieguvuši. Valters mūs ieintresēja ar savu profesiju – Mehānikas inženieris. Viņš  mums  pastāstīja kāda firmā viņš strādā un parādīja īsus video ar kādam tehnoloģijām nodarbojas un  kādas jaunas lietas var iegūt ražojot. Viņš arī  bija  paņēmis līdzi dažus modeļus, lai mums tos parādītu! Roberts, kas mūs iepazīstināja ar savu profesiju - Elektriķis inženieris. Viņš mums pastāstija, kur ir mācijies, kā arī studējis  Zviedrijā. Pirmā lieta  ko viņš pats izgatavoja - digitālais pulkstenis! Pēc prezentācijām skolēni uzdeva abiem brāļiem dažādus jautājumus! Bija arī iespēja klātienē aplūkot abu veidotos darbus! 

Praulienas pamatskolā bija ari citi svētki - skolas dzimšanas diena. Mūsu skola arī bija sarūpējusi nelielu dāvanu -9 ikumi skolai, kas viņiem noderēs dzīves gaitā, kā arī pildspalvu ar mūsu skolas logo!

Novēlēsim skolai, lai ilgi ir atvērta un, lai kuplina savu saimi! Liels paldies skolotājai Ilzei Strodei par piedalīšanos karjeras pasākumā!  

Krista Solovjova, 9. klase

 

 Savu profesiju prezentē - Roberts Gotlaufs!

 

Valters saka - ļoti interesantas lietas! 

 

 

Sveicam Praulienas pamatskolu dzimšanas dienā!  

 

 
 
      Atpakaļ
          Copyright © 2021, Izstrādātajs WebSoft.lv