svētdiena, 31. maijs, 2020
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
   
82997

Ziemassvētku pasākums
21.12.2017


Ziemassvētku pasākums A. Eglīša Ļaudonas vidusskolā

21. decembra pēcpusdienā skolas sporta zāli piepildīja divpadsmit klašu skolēnu pulks, kas kopā ar saviem vecākiem, vecvecākiem un paziņām vēroja skolas Ziemassvētku koncertu. 

Koncertā tika pasniegtas pateicības par labām un teicamām sekmēm 2.-12. klašu skolēniem, kā arī tika izteikti individuālie „paldies” dažiem skolēniem par sabiedrisko darbu veikšanu skolas labā. Raitu tautisko deju soli rādīja gan 1.-2. klašu, gan 3.-5. klašu deju kolektīvi, savukārt mūsdienu deju grupa „Lindo” sniedza savādāku izpratni par dejām. Pasākumā uzstājās arī Ernests Jonāns (4.kl.), izpildot dziesmu „Dod Laimiņa”. Pasākums īpašs arī ar to, ka notika starpspēles, kur tika izspēlētas sadzīviskas skolas ainiņas par ne tik priecīgiem notikumiem skolā un galvenie aktieri bija 8. klases skolēni – Amanda Nagle, Lauris Gābers, Viktorija Korlaša un Dāvis Kapturs.

Savukārt pasākuma 2. daļā klāt pievienojās Ziemassvētku vecītis un šogad tika izspēlēta savādāka tūtu saņemšanas shēma. Tika veidots raidījums „Vienīgi Tev, Ziemassvētku vecīt”, kuru vadīja 12. klases skolnieces Katrīna Kļaviņa un Kristīne Kuprane. Par godu Ziemassvētku vecītim katra klase bija sagatavojusi vai nu deju, vai nu dziesmu, vai nu skeču. 

Priekšnesumu parāde priecēja gan Vecīša acis, gan vecāku, jo vienmēr ir prieks raudzīties tajā, ko dara bērns, neatkarīgi no tā, vai tas iet 1. klasē vai 11. klasē.

Liels paldies arī par pasākuma apskaņošanu Rovenam Miškinim un Gintam Borisjonokam.

Katrīna Kļaviņa, 12. klase

 

Ielādēju... 
      Atpakaļ
          Copyright © 2020, Izstrādātajs WebSoft.lv