pirmdiena, 25. maijs, 2020
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
46495

Radošas nodarbības Līgo dienas noskaņā
18.06.2014


Šī gada 11.jūnija bibliotekāru pieredzes apmaiņas braucienā uz Ludzu pārrunājām ar pagasta bibliotekāri Ievu mūsu sadarbības iespējas. Un pavisam nevilšus radās ideja par radošajām darbnīcām Līgo noskaņās. Tāpēc jau 18.jūnijā tikāmies Ļaudonas pagasta bibliotēkas telpās uz radošu darbošanos. Galvenais uzdevums - izveidot dzīvo augu gleznu no dabas materiāliem un izveidot citus dekoriņus, ar ko izdekorēt bibliotēkas priekštelpu, lai visiem bibliotēkas apmeklētājiem radītu svētku noskaņu. Es tik sen nebiju neko tādu darījusi un veidojusi, ka man ļoti gribējās atkal saaicināt manas „mīļās floristes" uz radošu darbošanos. Tā kā man nav informācijas par citiem interesentiem, tad uzrunāju sev zināmus cilvēkus. Lai arī visas meitenes nevarēja ierasties, mums veicās ļoti labi un ir gandarījums par rezultātu un pilnīgi noteikti pozitīvās emocijas. Ļoti ceru, ka bibliotēkas apmeklētājus mums arī izdevās iepriecināt, jo tas viss ne tikai skaisti izskatījās, bet arī jauki smaržoja!

Mīļš paldies meitenēm, kas atsaucās manam negaidītajam uzaicinājumam - Ivetai, Zentai un pārējām radošo aktivitāšu dalībniecēm. Zentiņai liels paldies par gardo Jāņu sieru, Ivetiņai par gardo pīrāgu un Ievai par jauko uzņemšanu! Paldies no sirds!

P.S. Man žēl, ka nākas papildināt ar šo, bet laikam šoreiz vajag. Līdz manīm nonāca ziņa, ka ir arī neapmierināti cilvēki par to, ka netika aicināti arī citi ļaudonieši, uz šo darbošanos, bet kā man to bija zināt, ka to vēlas vēl kāds? Un šoreiz šī darbošanās nebija apmācības, bet radoša aktivitāte savam un citu priekam. Citu priekam tas gala rezultāts! Pirms tiesāt un nosodīt, vēlams cilvēcīgi parunāt. Tikai tā var izvairīties no negatīvām domām un sajūtām. Ja man būs vēlme organizēt citas radošas aktivitātes ar mērķi pulcināt visus, kas vēlas, pilnīgi noteikti darīšu to zināmu. Portālā Draugiem.lv ievietoju daudz dažādu galeriju ar saviem darinājumiem. Es neteiktu, ka ļoti daudzi ļaudonieši novērtētu manu darbu. Vismaz nospiežot – „man patīk”! Vai arī uzrakstot ko labu! Vai pasakot man „pa tiešo". Padomājiet par to! Padomājiet par to, cik patiesi esat paši!
Reizēm vajag pavisam maz, lai otru cilvēku iepriecinātu vai iedvesmotu. Reizēm pietiek ar labu vārdu, kas pateikts no sirds! To arī Jums visiem no sirds vēlu - mīlestību, mīļus cilvēkus līdzās, patiesas jūtas un emocijas, labus draugus, atbalstu un sapratni grūtā brīdī! Veiksmi Jums visos darbos un brīnišķīgu vasaru visiem!

 

A.Eglīša Ļaudonas vidusskolas bibliotekāre

Dzintra Viļeviča

 
Ielādēju...      Atpakaļ
          Copyright © 2020, Izstrādātajs WebSoft.lv