svētdiena, 31. maijs, 2020
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
50623

Dažādu semināru skolu bibliotekāriem apmeklējumi
04.11.2014


Mēs visi mācāmies visu savu dzīvi. Cits no brīvas gribas, cits ,,piespiedu” kārtā, cits tāpēc, ka vēlas sevi nemitīgi pilnveidot …. Atkarībā no situācijas varu sevi pieskaitīt visiem šiem variantiem. 

 

08.10.2014. - apmeklēju semināru Madonas novada bibliotēkā ,,Prātīgas un neprātīgas idejas pasākumu organizēšanā” sadarbībā ar neformālās izglītības centru ,,Forte.” Guvu ļoti daudz pozitīvas enerģijas un daudz iedvesmojošu ideju. 

31.10.2014. – piedalījos Madonas Valsts ģimnāzijas organizētajā metodiskajā dienā: Ineses Prisjolkovas vadītā kursa ,,Es esmu savas dzīves autors” semināros: Motivācija un iedvesma. un Sievišķība un vīrišķība – mūsu radošais pirmssākums. Aizgāju no semināra ļoti priecīga, gandarīta un laimīga!

04.11.2014. – piedalījos Latvijas skolu bibliotekāru biedrības konferencē ,,Topi cieta doma, topi skanīgs vārds.” /J.Rainis/   Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.  Konferencē uzrunas teica : LNB direktors Andris Vilks; IZM Izglītības departamenta direktore Evija Papule; LU Sociālo zinātņu fakultātes docente Daina Pakalna; Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Ingrīda Mikiško; LNB Bērnu literatūras centra nodaļas vadītāja Silvija Tretjakova; u.c., kā arī izdevniecību – ZvABC, Lielvārds, Oxford University Press pārstāvji; bija iespēja dzirdēt citu kolēģu pieredzi. Liela daļa no dzirdētā un redzētā bija interesanta un noderīga. Pēc konferences gida pavadībā iepazinām mūsu Gaismas pili. 

Skolas bibliotekāre Dzintra


Ielādēju...      Atpakaļ
          Copyright © 2020, Izstrādātajs WebSoft.lv