piektdiena, 09. decembris, 2022
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pamatskola
118429

eTwinning
22.10.2021


Mūsu skolā 2021./2022. mācību gadā skolēni darbojas trīs eTwinning projektos:

6.klases skolēni skolotājas Elīnas Macijevskas vadībā darbojas starptautiskajā projektā 

Let“s celebrate European Day of Languages together - It“s a short project, pupils learn about other European countries, create postcards with the pictures representing their country, town...Make an exhibition.

7.klases skolēni skolotājas Anitas Kidalas vadībā, sadarbojoties ar citiem mācību priekšmetu skolotājiem, darbojas projektā 

Izrauties no 4 sienām - Pamatojoties uz skolu sniegtajām aptaujām par attālināto mācību laiku, secinām, ka skolēniem bija ierobežotas iespējas komunicēt un sadarboties klātienē. Piedāvājam kopīgas piedzīvojumu aktivitātes partneru skolām. Aktivitātes balstītas uz iepriekš iegūto pieredzi un zināšanām mācību stundās (sports- fiziskās aktivitātes, datorika- IKT prasmes, dabas zinības - orientēšanās brīvā dabā, svešvalodas- komunikācija, karjera- pašvadība).

Atslēgas vārdi - fiziskās aktivitātes dabā, pozitīvas emocijas (emocionālā inteliģence). 

Projekta video  

12.klases skolēni skolotājas Elīnas Macijevskas vadībā darbojas projektā 

Seko man! - Trīs partnerskolu komandas izveidos divas digitālās orientēšanās spēles ar papildinātās realitātes elementiem par divām Latvijas pilsētām. Skolēni attālināti iepazīs partneru pilsētu, sadarbosies grupās un paši fotografēs objektus. Spēles tiks izstrādātas 2 valodās - angļu un latviešu. Organizēsim kopīgas virtuālas tikšanās un darbnīcas. Galarezultātā partnerskolas apmainīsies ar spēlēm, kuras tiks izmēģinātas un skolēni sniegs konstruktīvu vērtējumu. Šīs spēles turpmāk skola varēs izmantot pēc saviem ieskatiem. Skolēni iegūs jaunus draugus, apgūs jaunus IKT rīkus, paplašinās redzesloku un zināšanas par Latvijas apdzīvotajām vietām, kā arī varēs izmantot iegūtās iemaņas citos projektos un skolas dzīvē. 

 
      Atpakaļ
          Copyright © 2022, Izstrādātajs WebSoft.lv