pirmdiena, 25. maijs, 2020
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
   
82762

Latvijas īpašais rudens, pasākums 1.-4. klasei „ARDIEVAS RUDENIM”
24.11.2017


24. novembrī, rudens pēdējā piektdienā, skolas pašpārvaldes komanda rīkoja pasākumu, kas sevī ietvēra rotaļas, stafetes un citas bērniem interesējošas lietas. Sākumskolas pasākumam gatavošanās noritēja ļoti ilgu laika periodu, tas tika pārcelts trīs reizes, bet pašpārvaldei tas bija liels pluss, jo ļāva piestrādāt pie katra sīkuma.

Pašā sākumā viens ar otru sasveicinājāmies, iepazināmies, pasmējāmies un aši vien ķērāmies pie aktivitātēm. Sākām mēs diezgan amizanti – rudens dārzeņa kartupeļa mešana (meta 2 skolēni no katras klases), katrai klasei bija jāatveido pa anekdotei, pēc tam jāizveido 4 diezgan parastu priekšmetu – svece, atslēgas, mikrofons, šķēres - pretējas nozīmes reklāma, kā arī bija jālasa dažādu sarežģītības pakāpju mēles mežģu teikumi. Uzrīkojām arī nopietnākas spēles, kas pierādīja attapību un ašumu, dziesmu atminēšana un viktorīna. Taču, iespējams, vislielāko jautrību mazajiem cilvēkiem sagādāja ceļojošā maisa spēle, kuru savā dzīvē noteikti ir spēlējis katrs – jauns vai vecs! 

Ik pasākuma mirkli bija dzirdami smiekli un kņada. Bija patīkami vērties sejās, kas nopietni klausās, kad tiek lasīti rotaļas noteikumi, un kas smejas, cita par citu skaļāk. Paldies mazajiem sākumskolēniem, audzinātājām – Sintijai, Vitai, Aijai un Ilutai – par iesaistīšanos un pretimnākšanu, kā arī pašpārvaldes komandas dalībniekiem, īpaši Kristīnei, Montai, Diānai, Lindai, Rolandam, Rovenam, Ilzei P., Ilzei B. un Dāvim par ierašanos un lielāko organizēšanu.

Katrīna Kļaviņa, 12. klase

Ielādēju... 
      Atpakaļ
          Copyright © 2020, Izstrādātajs WebSoft.lv