ceturtdiena, 28. marts, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo laudona@madona.lv

Aktualitātes

122908

Darba piedāvājums.
17.03.2022

Madonas novada pašvaldības Ļaudonas pagasta pārvalde aicina darbā ĻAUDONAS PAGASTA ĪPAŠUMU UZTURĒŠANAS NODAĻAS  LABIEKĀRTOŠANAS STRĀDNIEKU uz nenoteiktu laiku.

Galvenie amata pienākumi:

  • pagasta ceļu tīkla un ielu uzturēšana;
  • ceļu tīkla un ielu infrastruktūras uzturēšanas koordinācija ar VAS Latvijas Valsts ceļi un individuālajiem komersantiem;
  • ceļu un ielu greiderēšanas, attīrīšanas no sniega un kaisīšanas koordinēšana ar individuālajiem komersantiem un pagasta iedzīvotājiem;
  • atbildībā esošo ceļu un ielu remontdarbu koordinēšana;
  • periodiska ceļu tīkla un ielu apsekošana, kā arī ieteikumu par veicamajiem remontdarbiem iesniegšana Īpašumu uzturēšanas nodaļas vadītājam;
  • pagasta ceļu tīkla un ielu uzturēšanai nepieciešamā ikgadējā budžeta sagatavošana un atbildīga budžeta realizēšana;
  • dalība ikgadējā ceļu auditā kopā ar VAS Latvijas Valsts ceļi amatpersonām;
  • konsultāciju sniegšana fiziskajām un juridiskajām personām par pagastam piederošo zemju nomu sadarbībā ar Madonas novada pašvaldības domi.

Prasības pretendentam:

  • vismaz vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • amata kompetencei atbilstoša darba pieredze;
  • labas darba plānošanas un organizēšanas prasmes;
  • prasme lietotāja līmeni strādāt ar Microsoft Office programmnodrošinājumu un citām programmām Windows vidē, un biroja tehniku;
  • spēja elastīgi un radoši strādāt individuāli un komandā;
  • labas komunikācijas spējas;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • Svešvalodu (krievu valodas) zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • B un D kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • pilnu darba slodzi (40 stundas nedēļā);
  • atalgojumu 670,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas) mēnesī, sociālās garantijas;
  • Atsaucīgus un uz sadarbību vērstus kolēģus;
  • Iespēju realizēt iniciatīvas un radošas idejas;
  • Profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas.

Motivācijas vēstuli, CV un izglītības dokumenta kopiju var iesūtīt pa pastu, iesniegt personīgi Ļaudonas pagasta pārvaldē, Dzirnavu ielā 2, Ļaudonas pagastā, Madonas novadā, LV-4862 vai iesūtīt e-pastā laudona@madona.lv ar norādi “Ļaudonas pagasta ĪUN labiekārtošanas strādnieka vakance”.

Pieteikums jāiesniedz vai jānodrošina tā iesūtīšana līdz 2022.gada 5.aprīļa plkst.17.00.

Pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu – klātienes interviju.