sestdiena, 28. maijs, 2022
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
   
105154

4. klases ekskursija uz Rīgu un Jelgavu
05.03.2019


2019.gada 9.februārī Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas 4.klase devās pašu nopelnītā un iespaidiem bagātā ekskursijā.

Projekta “Skolas soma” ietvaros iepazināmies ar Latvijas Dabas muzeja ekspozīciju, kur uzklausot gides stāstījumu skolēni praktiski izbaudīja jau dabaszinību stundās apgūto.  Aktīvākie izjuta zemestrīces iespaidus, iepazina zemūdens pasauli. Ar interesi vērojām Latvijas un pasaules dzīvnieku un augu pasaules dažādību.

Jaunus iespaidus par grāmatu pasauli guvām Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kur skolēni iepazinās ar dažādajām pieejamajām izstādēm un plašajām bibliotēkas telpām. Gides stāstījums rosīja interesi par grāmatu lasīšanu un fantāzijas pasauli – senākās grāmatas, mazākā un lielākā grāmata – to visu bērni skatīja paši! Pirmā latviešu folkloras glabātuve – Dainu skapis un Krišjāņa Barona nenovērtējamais darbs! Paldies gidei par interesantajiem faktiem, ko uzzinājām.

Ar dažādām izjūtām braucām uz Bibliotēkas virsotni, kur pavērās brīnišķīgs skats uz Rīgu, izbaudījām to!

Ekskursija noslēdzās Jelgavā, ar 21. Ledus skulptūru festivāla apmeklējumu, kura ielūgumus skolēni nopelnīja paši, klases audzinātājas vadībā piedaloties kolāžu konkursā „Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā”. Kolāžu konkursa tēma – Ziemas stāsts. Izbaudījām ne tikai fantastiskās ledus skulptūras, bet iepazinām arī to veidošanas procesu!

Ekskursija bija iespējama pateicoties pašu apzinīgam un čaklam darbam 1. mācību semestrī – nopelnīts Labākās klases tituls 4.-8.klašu grupā un autobuss ekskursijai. Paldies klases audzinātājai Aijai Driksnai par ieguldīto darbu un jauko ekskursiju! Brauciens nebūtu iespējams bez pagasta pārvaldes nodrošinātā autobusa, paldies šoferim Jurijam Simsonam par izturību!

 

                                                                                                                                     Rita Avotiņa

 

 

 

 
 
      Atpakaļ
          Copyright © 2022, Izstrādātajs WebSoft.lv